Hlavní informace

Od zápisu do lavice, 4. díl

Kniha vychází 24. 9. 2019, všechny objednávky budou vyřízeny po dodání titulu do skladu nakladatelství.
Ivana Vlková
Prodejní cena: 150 Kč
Array
(
)
Customfields: 1
V tiskunedostupne_v_tisku.png
Výrobce: Pasparta

Soubor pracovních listů pro optimální rozvoj schopností a dovedností předškoláka

Pro děti 5-7 let, ideální jako prevence specifických poruch učení

 

Další díl edice Od zápisu do lavice je tady. Volně navazuje na předchozí díly a obsahuje 28 pracovních listů se cvičeními, která zábavnou formou rozvíjejí percepční a kognitivní dovednosti u předškolních dětí, nebo čerstvých školáků.

Jedná se o průřezový sešit, který nabízí ke každé dovednosti několik cvičení. Dítě si tak procvičí schopnosti zrakové, prostorové, sluchové, dále grafomotoriku, vizuomotoriku, řeč, logické myšlení, paměť, předmatematické představy, ale i sociální a emoční dovednosti a orientaci v časové a dějové posloupnosti. Úlohy jsou koncipovány tak, aby se zároveň zapojilo co nejvíce smyslů a rozvíjela se jemná motorika i grafomotorika.

Autorka shrnuje své poznatky posbírané během 20leté praxe s dětmi v rámci percepčně-motorického přípravného kurzu, který provozuje ve dvanácti mateřských školách. Pracovní listy obsažené v jednotlivých sešitech této edice slouží k nácviku činností, na něž je potřeba se u dětí zaměřovat.

Jedná se o úlohy, se kterými mají děti v posledním ročníku školky ještě potíž, a je tedy potřeba více času na jejich stimulaci, a to i v domácím prostředí.

Sešit doplňují hravé ilustrace Honzy Smolíka, jehož kresby děti znají i z některých populárních večerníčků či dětských časopisů.

 

Kniha vychází 24. 9. 2019, všechny objednávky budou vyřízeny po dodání titulu do skladu nakladatelství.

První, brož.
978-80-88290-40-7
9/2019