Hlavní informace

Jak se cítím

Vychází 9. 5. 2019, všechny objednávky budou vyřízeny po dodání produktu do skladu nakladatelství.
Holde Kreulová, ilustr. Dagmar Geislerová
Prodejní cena: 250 Kč
Array
(
)
Customfields: 1
V tiskunedostupne_v_tisku.png
Výrobce: Pasparta

Emocionální rozvoj pro děti od pěti let

 

Jsou dny, kdy má člověk chuť hlasitě se smát a je šťastný. Jindy se mu chce křičet a zlobí se. Pak zase potřebuje útěchu někoho blízkého. Vypořádat se se všemi protichůdnými pocity není vůbec snadné. A ne vždy smíme projevit, co cítíme, protože tím třeba můžeme někomu ublížit. Jak si s tím vším mají poradit děti?

Jak se cítím je bohatě ilustrovaná kniha, které děti hravým způsobem provede světem emocí. Na názorných příkladech – situacích ze života, které sami prožívají – jim pomůže orientovat se ve vlastních pocitech a náladách. Ukáže jim například, že i negativní emoce a jejich prožívání je nedílnou a potřebnou součástí života.

Obrázky, které kniha obsahuje pomáhají dětem přemýšlet o vlastních emocích, o správnosti některých reakcí i o vztazích a chování k druhým – sourozencům, k vrstevníkům, nebo k dospělým. Dětem také pomáhají zvládat různé pocity a postavit se jim tváří v tvář.

Kniha je ideální pro čtení a povídání dětí s rodiči, pro diskusi a práci ve školním kolektivu. Vhodná je také pro další odborníky, kteří s dětmi téma emocí, chování a sociálních dovedností ve své praxi řeší.

 

Pevná vazba, 36 stran, bohatě ilustrováno, 220 x 275 mm, 250 Kč

 

Vychází 9. 5. 2019, všechny objednávky budou vyřízeny po dodání produktu do skladu nakladatelství.

První, brož.
978-80-88290-23-0
36
5/2019