Hlavní informace

Jiný svět – jak jej odhalit, prožít, pochopit

Průvodce světem lidí s demencí
Erich Schützendorf, Jürgen Datum
Prodejní cena: 350 Kč
Array
(
)
Customfields: 1
Skladem
Výrobce: Pasparta

Život každého z nás se ubírá nejrůznějšími cestami. Někdy kráčí po stezkách, které jsou jak zvláštní a znepokojující, tak zároveň i fascinující. Tento cestovní průvodce vypráví o takových místech.

Zavede vás do světa, kde nic není takové, jak jste zvyklí. Do míst, kde intenzivní pocity štěstí jsou stejně běžné jako hluboké obavy. Vítejte v Jiném světě, v zemi, kde žijí lidé s demencí. Daří se v ní kreativitě a představivosti, ale zároveň v ní panují obavy a agrese. K tomu, s čím se zde setkáte, je dobré přistupovat nezaujatě a bez předsudků. Objevíte nové věci, zakusíte dosud nepoznané a můžete se hodně naučit.

Do Jiného světa se dostanete díky péči o osobu s demencí, anebo vás do ní zavedou obavy, že i vy byste v ní jednou mohli žít. Být konfrontován s často podivnými zvyklostmi, které v Jiném světě panují, určitě není snadné. Je dobré se na cestu co nejlépe připravit, pochopit zdejší způsob života, protože pak vám jeho zvláštnosti začnou dávat smysl a umožní vám adekvátně se chovat a reagovat.

A právě to je cílem tohoto průvodce – doprovázet vás a podporovat na této cestě.

 

Brožované, 164 stran, 350 Kč

(( obsah ))

 

První, brož.
978-80-88429-01-2
164
7/2021