Hlavní informace

Asistenti asistentům

Seminář konaný 29.11.2017
Prodejní cena: 890 Kč
Array
(
)
Customfields: 1
Datum konání kurzu
29. 11. 2017
Volná místa: 49 míst
Výrobce: Pasparta

Seminář se zaměřuje na systém práce asistentů pedagoga.

Této pracovní pozici se bude věnovat jak obecně, tak konkrétně. Je určen zejména asistentům pedagoga, kteří budou seznámeni s potřebnými legislativními normami, s formálními náležitostmi spojenými s vzděláváním a zaměstnáváním pracovníků na uvedené pracovní pozici. Prostor bude věnován i vztahu mezi asistenty a učiteli a komunikaci s rodinou.

Nedílnou součástí semináře bude setkání s úspěšnými asistenty pedagoga, kteří již dlouho spolupracují při integraci žáků s PAS v běžné základní škole. Tito lidé se podělí o své zkušenosti a budou odpovídat na konkrétní dotazy posluchačů.

Díky kurzu bude mít účastník jasno v tom, jaké je postavení asistenta ve třídě a získá řadu praktických námětů, jak postupovat při vzdělávání dítěte s PAS.

Z obsahu:

– Systém práce asistenta pedagoga.
– Legislativní rámec vztahující se k pozici asistenta pedagoga.
– Kazuistiky z integrace dětí s PAS do běžné třídy.
– Typy a nápady z praxe asistentů pedagoga.

Přednášející:

PhDr. Jitka Kendíková, ředitelka ZŠ a Gymnázia J. Gutha-Jarkovského, Praha 1
a asistenti pedagoga této školy

Termín konání:

29. 11. 2017, od 9:00 do 16:00

Místo konání:

Prostory Gymnázia J. Gutha-Jarkovského, Truhlářská 14, Praha 1

Cena semináře:

890 Kč

Jak seminář objednat?

Na internetových stránkách www.pasparta.cz, nebo na mailové adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., kde Vám také rádi odpovíme na případné další dotazy.

 

Semináře pořádané Nakladatelstvím Pasparta jsou akreditovány MŠMT. Program lze financovat ze Šablon pro MŠ a ZŠ I. V případě zájmu pořádáme tento program i pro uzavřené skupiny účastníků, např. z jedné školy.