Hlavní informace

Dítě s autismem ve třídě

Seminář konaný 15.11.2017
Prodejní cena: 890 Kč
Array
(
)
Customfields: 1
Datum konání kurzu
15. 11. 2017
Volná místa: 50 míst
Výrobce: Pasparta

Vzdělávací program Dítě s autismem ve třídě se zaměřuje na formální i organizační opatření spojená se vzděláváním žáků s uvedenou diagnózou v běžných základních školách. Věnuje se konkrétním krokům, které mohou vést k úspěšné integraci. Za všechny jmenujme realizaci jednotlivých opatření IVP, komunikaci mezi učiteli, formami interakce mezi školou a rodinou. Posluchači se seznámí i různými formami spolupráce školy s odborníky, především psychology, psychiatry či speciálními pedagogy. Seminář bude doplněn konkrétními kazuistikami a rozborem řešení obtížných momentů ve vzdělávání.

Účastník kurzu bude mít možnost seznámit se s postupy, jak nastavit fungující komunikaci mezi pedagogem, asistentem pedagoga, SPC či PPP, rodinou a žákem.

Z obsahu:

– Formální i organizační opatření spojená s integrací dítěte s PAS do běžné třídy.
– Nastavení komunikačních kanálů mezi rodinou a školou.
– Individuální vzdělávací plán z pohledu všech zainteresovaných subjektů: rodina, škola, SPC či PPP a žák.
– Evaluace individuálního vzdělávacího plánu.

Přednášející:

PhDr. Jitka Kendíková. ředitelka ZŠ a Gymnázia J. Gutha-Jarkovského, Praha 1

Termín konání:

15. 11. 2016, od 9:00 do 16:00

Místo konání:

Prostory Gymnázia J. Gutha-Jarkovského, Truhlářská 14, Praha 1

Cena semináře:

890 Kč

Jak seminář objednat?

Na internetových stránkách www.pasparta.cz, nebo na mailové adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., kde Vám také rádi odpovíme na případné další dotazy.

 

Semináře pořádané Nakladatelstvím Pasparta jsou akreditovány MŠMT. Program lze financovat ze Šablon pro MŠ a ZŠ I. V případě zájmu pořádáme tento program i pro uzavřené skupiny účastníků, např. z jedné školy.