Hlavní informace

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Knihy

Nabídka knih z produkce Pasparta Publishing, s.r.o. (dříve Nakladatelství PASPARTA, o.p.s.), organizace NAUTIS - Národního ústavu pro autismus, z.ú. (dříve APLA Praha a Střední Čechy, p.o.) a jiných nakladatelů; její ceny a případné poskytované slevy jsou platné na území České republiky. Poskytovány jsou až do odvolání nebo vyprodání zásob. Případné poskytované slevy, nebo jiná zvýhodnění nelze kombinovat.

Seznam zboží na stránkách www.pasparta.cz je přehledem běžně dodávaného zboží. Dodavatel nezaručuje okamžitou dostupnost všech položek zboží. V případě, že je některé zboží nedostupné, bude o této skutečnosti zákazník informován a dohodnut s ním další postup (např. je možné dílčí plnění objednávky a následné odeslání chybějících titulů, nebo je objednávka vyřízena až poté, co je všechno objednané zboží skladem).

Objednávky ze zahraničí jsou vyřizovány individuálně, obvykle prostřednictvím našich obchodních partnerů. Ceny pak nejsou shodné s cenami uvedenými v rámci elektronického obchodu. Pro bližší informace se na nás prosím obraťte telefonicky nebo e-mailem.

Dodavatel:

Pasparta Publishing, s.r.o.
Chýnovská 563
252 66 Libčice nad Vltavou

IČ: 04633964
DIČ: CZ04633964

tel.: 774 702 112
e-mail pro vyřizování objednávek a reklamace: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Číslo účtu pro bezhotovostní platby z ČR: 103 115 6002 / 5500 (Raiffeisenbank, a.s.)
Číslo účtu pro bezhotovostní platby z SR: 402 275 2316 / 7500 (ČSOB, a.s.)

Adresa pro zasílání korespondence:

Pasparta Publishing, s.r.o. - NAUTIS, z. ú.
V Holešovičkách 593/1A
182 00 Praha 8

Kontaktní adresa pro případné vrácení zásilek:

Nakladatelství Pasparta
Na Truhlářce 24
180 00 Praha 8

 

Podáním objednávky zákazník – kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí. Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká v okamžiku převzetí objednaného zboží zákazníkem – kupujícím.

Vyplněním registračního formuláře, či závazné objednávky v rámci internetového obchodu nakladatelství Pasparta dává zákazník – kupující svůj souhlas ke shromažďování a zpracovávání osobních údajů o kupujícím.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou platbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Způsob a termín dodání:

Objednané zboží je odesíláno prostřednictvím přepravní společnosti. Expedice objednávek probíhá 1 – 2 x týdně, v závislosti na množství objednaného zboží a na ročním období.

Způsob platby:

Platba je prováděna zákazníkem bezhotovostně po dodání zboží nebo dobírkou. K zaslaným knihám je přiložen daňový doklad s uvedeným variabilním symbolem (číslem faktury). To je třeba uvést pro identifikaci bezhotovostní platby. Pokud zákazník požaduje zaslání na dobírku, je tak třeba výslovně uvést při provádění objednávky.

Náklady na dodání:

K zásilce placené převodem účtujeme manipulační poplatek, poštovné a balné ve výši 100 Kč po území ČR, 200 Kč po EU.

Ochrana soukromí:

Ochranu osobních údajů ze strany Pasparta Publishing, s.r.o. ve vztahu k zákazníkům – odběratelům – kupujícím se řídí Zásadami zpracování osobních údajů ze dne 23. 5. 2018.

Právo na odstoupení od objednávky:

Zákazník má právo odstoupit od objednávky do 14 dnů od převzetí zásilky. Zpět je přijato jen zboží nepoškozené a nepoužité.

Ochrana osobních údajů:

Nakládání s osobními údaji poskytnutými objednatelem v rámci objednávky je nakládáno dle aktuálního znění zákona o ochraně osobních údajů. Poskytnuté osobní údaje využíváme pouze k vyřizování objednávek. Jsou chráněny před zneužitím a nejsou poskytovány třetím osobám.

 

Semináře & konference

Základní cena objednávaných seminářů je 890 Kč vč. DPH (není-li uvedeno jinak), cena konferencí je individuální a je uvedena v objednávce a na faktuře. Tato výše kurzovného platí při platbě provedené převodem na základě zaslané faktury, tedy před zahájením semináře/konference. V případě, že je seminář hrazen přímo na místě konání akce, je účtováno kurzovné ve výši 990 Kč vč. DPH, u konference se vyúčtovává na místě konání 100 Kč za administrativní poplatek, není-li s odpovědným pracovníkem nakladatelství dohodnuto jinak.

Storno objednávky

Je-li účast na semináři/konferenci ze strany objednatele zrušena týden před konáním semináře/konference, je kurzovné vráceno v plné výši. Účast není možné zrušit, pokud do zahájení akce zbývá méně než týden. V takovém případě je možné vyslat náhradníka, nebo si vybrat jiný z nabídky seminářů a konferencí. V případě vyšší ceny náhradního semináře/konference doplatí objednatel rozdíl. Pokud se tato situace opakuje podruhé, platba propadá bez náhrady.

Všechny nabízené semináře jsou akreditované Ministerstvem školství a tělovýchovy.

 

Dodavatel:

Pasparta Publishing, s.r.o., Chýnovská 563, 252 66 Libčice nad Vltavou

IČ: 04633954
DIČ: CZ04633954

tel.: 774 702 112, e-mail pro vyřizování objednávek a reklamace: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Číslo účtu pro bezhotovostní platby z ČR: 103 115 6002 / 5500 (Raiffeisenbank, a.s.)
Číslo účtu pro bezhotovostní platby z SR: 402 275 2316 / 7500 (ČSOB, a.s.)