Emoce a my

Kód: 571
Neohodnoceno
ZDARMAZDARMA
Ikonka webminář
2 640 Kč
Skladem

Nový interaktivní online kurz pro žáky druhého stupně ZŠ, kteří chtějí pod vedením zkušené psycholožky sami sebe poznat, společně přemýšlet o svých pocitech a pozitivním směrem se posouvat.

Od 10. října 2022

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento kurz je určen pro žáky druhého stupně základní školy. Během jednotlivých setkání se účastníci celkově zaměří na rozvoj emoční inteligence. V centru pozornosti bude schopnost rozumět vlastním pocitům a umění s nimi zacházet. Právě tyto dovednosti jsou klíčové v rámci prevence duševních obtíží, napomáhají lépe zvládat stres a přispívají k celkové psychické odolnosti.


Účastníci se v rámci dvanácti setkání seznámí s tím, jak emoce fungují, jak se projevují na těle, jak ovlivňují mezilidské vztahy a především, jakým způsobem s emocemi pracovat a jak je zvládat, pokud jsou příliš intenzivní.


Kurz je interaktivní, probíhá online formou. Zvolený formát umožňuje kombinovat individuální i skupinovou práci s účastníky. Pracuje se v malé skupině, což umožňuje vytvořit intimní a přátelskou atmosféru, plnou důvěry.

Jak to všechno funguje?

  • začínáme 10. 10. 2022
  • kurz je rozdělen do 12 setkání, vždy v pondělí, od 17.00 do 17.50
  • každý účastník obdrží link, na kterém setkání bude probíhat
  • maximální počet účastníků je 12 osob
  • kurz může být objednán přímo rodičem, nebo i školou pro konkrétního žáka
  • cena za jedno setkání, pro jednoho účastníka je 220 Kč, celkem 2 640 Kč

 

Jednotlivá setkání vede:


PhDr. Mgr. Jana Draberová, Ph.D.

psycholožka, kterou práce s dětmi provází již od konce základní školy. Mimo jiné pracovala v pedagogicko-psychologické poradně, v současné době se dětem a dospívajícím věnuje v rámci své soukromé praxe, podílí se také na výuce budoucích učitelů.

Během doktorského studia sociální psychologie se zabývala tématem self-efficacy neboli jak může přesvědčení žáků o tom, jaké mají či nemají schopnosti, ovlivnit jejich výkon.

Pokud máte další dotazy, jsme Vám k dispozici na mailové adrese seminare@pasparta.cz

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: