Během prázdnin se může doba dodání prodloužit. Děkujeme za pochopení! ☀️

Čtení, to nic není

Pomůcka slouží k rozvoji čtenářských dovedností u žáků prvních tříd ZŠ a předškolních dětí. K výuce čtení používá strukturovanou genetickou metodu.

divadlo kamishibai
divadlo kamishibai
divadlo kamishibai
 

Jedná se o upravený druh genetické, hláskovací metody. Žáci při čtení postupují pozvolna, ve fázích od jednodušších slov a jevů k těm složitějším. Díky této gradované obtížnosti je metoda více individualizovaná a motivuje k dalšímu čtení i děti, pro něž je klasická genetická metoda náročná délkou či hláskovou skladbou slov, které používá. Pomůcku nicméně využijí i žáci a učitelé, kteří používají jiné metodické postupy výuky čtení.

Pomůcka je rozdělena do šesti řad dle barev, které signalizují obtížnost (délku slov a hláskovou skladbu) slov, se kterými se pracuje. Struktura řazení přechází od nejjednodušších (dvoupísmenných a třípísmenných) slov po složitější (pětipísmenná) slova. S vícepísmennými slovy či slovy s obtížnými skupinami souhlásek se dítě setkává až v momentě, kdy je na to připraveno a je schopno je přečíst. Díky tomuto systému dítě postupuje plynule, od počátku zažívá úspěch, radost ze svého pokroku a je motivované k dalšímu čtení.

 

Nejprodávanější

7 položek celkem

Cena

3902200
13902200

Značky

Položek k zobrazení: 7
Ružová sada
390 Kč / ks

Čtení, to nic není I

550
Modrá sada
390 Kč / ks

Čtení, to nic není II

553
Zelená sada
390 Kč / ks

Čtení, to nic není III

556
Žlutá sada
390 Kč / ks

Čtení, to nic není IV

559
Oranžová sada
390 Kč / ks

Čtení, to nic není V

562
Fialová sada
390 Kč / ks

Čtení, to nic není VI

565
285A8825
2 200 Kč / ks

Soubor všech knížek „Čtení, to nic není“

568