Při nákupu nad 1 200 Kč od nás do 24. 12. získáte dárek v podobě pracovního listu z Procvičováku zdarma! 🎄 Vybrat si můžete z 10 různých 🌟

Obchodní podmínky

Knihy

Nabídka knih z produkce Pasparta Publishing, s.r.o. (dříve Nakladatelství PASPARTA, o.p.s.), organizace NAUTIS – Národního ústavu pro autismus, z.ú. (dříve APLA Praha a Střední Čechy, p.o.) a jiných nakladatelů; jejich ceny a případné poskytované slevy jsou platné na území České republiky. Poskytovány jsou až do odvolání nebo vyprodání zásob. Případné poskytované slevy, nebo jiná zvýhodnění nelze kombinovat.

Seznam zboží na stránkách www.pasparta.cz je přehledem běžně dodávaného zboží. Dodavatel nezaručuje okamžitou dostupnost všech položek zboží. V případě, že je některé zboží nedostupné, bude o této skutečnosti zákazník informován a dohodnut s ním další postup (např. je možné dílčí plnění objednávky a následné odeslání chybějících titulů, nebo je objednávka vyřízena až poté, co je všechno objednané zboží skladem).

Objednávky ze zahraničí jsou vyřizovány individuálně, obvykle prostřednictvím našich obchodních partnerů. Ceny pak nejsou shodné s cenami uvedenými v rámci elektronického obchodu. Pro bližší informace se na nás prosím obraťte telefonicky nebo e-mailem.

Dodavatel
Pasparta Publishing, s.r.o.
Chýnovská 563
252 66 Libčice nad Vltavou
IČ: 04633954
DIČ: CZ04633954
Tel.: 774 702 112
e-mail pro vyřizování objednávek a reklamace: pasparta@pasparta.cz

Číslo účtu pro bezhotovostní platby z ČR: 103 115 6002 / 5500 (Raiffeisenbank, a.s.)

Číslo účtu pro bezhotovostní platby z SR: 402 275 2316 / 7500 (ČSOB, a.s.)

Adresa pro zasílání korespondence:
Pasparta Publishing, s.r.o. – NAUTIS, z. ú.
V Holešovičkách 593/1A
182 00 Praha 8

Kontaktní adresa pro případné vrácení zásilek:
Pasparta Publishing, s.r.o.
Na Truhlářce 24
180 00 Praha 8

Podáním objednávky zákazník – kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí. Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká v okamžiku převzetí objednaného zboží zákazníkem – kupujícím.

Vyplněním registračního formuláře, či závazné objednávky v rámci internetového obchodu nakladatelství Pasparta dává zákazník – kupující svůj souhlas ke shromažďování a zpracovávání osobních údajů o kupujícím.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou platbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Způsob a termín dodání
Objednané zboží je odesíláno prostřednictvím přepravní společnosti. Expedice objednávek probíhá 1–2× týdně, v závislosti na množství objednaného zboží a na ročním období.

Způsob platby
Platba je prováděna zákazníkem online kartou, převodem nebo dobírkou. K zaslaným knihám je přiložen daňový doklad s uvedeným variabilním symbolem (číslem faktury). Ten je třeba uvést pro identifikaci bezhotovostní platby. Platba kartou se připisuje okamžitě, převodem zpravidla za 1–2 pracovní dny. Platba na dobírku se zpoplatněna částkou 20 Kč.

Náklady na dodání
K zásilce placené převodem účtujeme manipulační poplatek, poštovné a balné ve výši 120 Kč po území ČR, 220 Kč na Slovensko společností DPD, 68 Kč/78 Kč společností PPL po území ČR.

Ochrana soukromí
Ochranu osobních údajů ze strany Pasparta Publishing, s.r.o. ve vztahu k zákazníkům – odběratelům – kupujícím se řídí Zásadami zpracování osobních údajů ze dne 23. 5. 2018.

Právo na odstoupení od objednávky
Zákazník má právo odstoupit od objednávky do 14 dnů od převzetí zásilky. Zpět je přijato jen zboží nepoškozené a nepoužité.

Ochrana osobních údajů
Nakládání s osobními údaji poskytnutými objednatelem v rámci objednávky je nakládáno dle aktuálního znění zákona o ochraně osobních údajů. Poskytnuté osobní údaje využíváme pouze k vyřizování objednávek. Jsou chráněny před zneužitím a nejsou poskytovány třetím osobám.

 

Semináře, webináře a konference

Ceny jednotlivých webinářů, seminářů a konferencí jsou uvedeny vždy včetně DPH.

Storno objednávky
Je-li účast na semináři/konferenci ze strany objednatele zrušena týden před konáním semináře/konference, je kurzovné vráceno v plné výši. Účast není možné zrušit, pokud do zahájení akce zbývá méně než týden. V takovém případě je možné vyslat náhradníka, nebo si vybrat jiný z nabídky seminářů a konferencí. V případě vyšší ceny náhradního semináře/konference doplatí objednatel rozdíl. Pokud se tato situace opakuje podruhé, platba propadá bez náhrady.

Pokud je nabízená vzdělávací akce akreditovaná Ministerstvem školství a tělovýchovy, je to v anotaci nabídky výslovně uvedeno.

Dodavatel
Pasparta Publishing, s.r.o.
Chýnovská 563
252 66 Libčice nad Vltavou
IČ: 04633954
DIČ: CZ04633954
Tel.: 774 702 112
e-mail pro vyřizování objednávek a reklamace: seminare@pasparta.cz

Číslo účtu pro bezhotovostní platby z ČR: 103 115 6002 / 5500 (Raiffeisenbank, a.s.)

Číslo účtu pro bezhotovostní platby z SR: 402 275 2316 / 7500 (ČSOB, a.s.)