Do školy s nadhledem: Sada pracovních listů pro předškoláky s metodickým návodem

Kód: 682
Novinka
299 Kč
Skladem

Vše, co by mělo znát každé dítě, než půjde do školy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha vychází 4. 5. 2023, všechny objednávky budou vyřízeny po dodání titulu do skladu nakladatelství.

Sada kopírovatelných listů zábavnou formou rozvíjí percepční a kognitivní dovednosti dětí: zrakové, prostorové a sluchové vnímání, grafomotoriku a vizuomotoriku, paměť, řeč, slovní zásobu a logické myšlení, předmatematické představy, orientaci v časové a dějové posloupnosti, ale i sociální a emoční dovednosti. Jednotlivé pracovní listy jsou doplněny metodickými pokyny. Celý materiál má zároveň svoji interaktivní podobu Flexibooks, tak aby se s ním dalo jednoduše pracovat s celou třídou na interaktivní tabuli. Část pracovních listů je převedena také do interaktivních cvičení na portálu Škola s nadhledem. Učitelský sešit je propojen se sešitem žákovským, který obsahuje vybrané pracovní listy z učitelské verze a může sloužit jako portfolio předškoláka.

Interaktivní pracovní listy nabízí obsah tištěných pracovních listů a odkazy na interaktivní cvičení na portálu Škola s nadhledem.

Výhody interaktivity:

– k dispozici ucelený obsah pracovních listů včetně 25 interaktivních cvičení

– možnost využití na interaktivní tabuli

– online přístup bez nutnosti instalace

Hybridní pracovní listy díky jedinečným kódům propojují cvičení v tištěných sešitech s online procvičováním zdarma na portálu Škola s nadhledem. Díky různorodým cvičením a příjemnému ovládání budou brát děti procvičování jako hru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pedagogika a speciální pedagogika
ISBN: 978-80-88429-70-8

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: