Do školy s nadhledem: Sada pracovních listů pro předškoláky s metodickým návodem

Tip
299 Kč
Skladem

Vše, co by mělo znát každé dítě, než půjde do školy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada kopírovatelných listů zábavnou formou rozvíjí percepční a kognitivní dovednosti dětí: zrakové, prostorové a sluchové vnímání, grafomotoriku a vizuomotoriku, paměť, řeč, slovní zásobu a logické myšlení, předmatematické představy, orientaci v časové a dějové posloupnosti, ale i sociální a emoční dovednosti. Jednotlivé pracovní listy jsou doplněny metodickými pokyny. Celý materiál má zároveň svoji interaktivní podobu Flexibooks, tak aby se s ním dalo jednoduše pracovat s celou třídou na interaktivní tabuli. Část pracovních listů je převedena také do interaktivních cvičení na portálu Škola s nadhledem. Učitelský sešit je propojen se sešitem žákovským, který obsahuje vybrané pracovní listy z učitelské verze a může sloužit jako portfolio předškoláka.

Interaktivní pracovní listy nabízí obsah tištěných pracovních listů a odkazy na interaktivní cvičení na portálu Škola s nadhledem.

Výhody interaktivity:

– k dispozici ucelený obsah pracovních listů včetně 25 interaktivních cvičení

– možnost využití na interaktivní tabuli

– online přístup bez nutnosti instalace

Hybridní pracovní listy díky jedinečným kódům propojují cvičení v tištěných sešitech s online procvičováním zdarma na portálu Škola s nadhledem. Díky různorodým cvičením a příjemnému ovládání budou brát děti procvičování jako hru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pedagogika a speciální pedagogika
ISBN: 978-80-88429-70-8

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: