Během prázdnin se může doba dodání prodloužit. Děkujeme za pochopení! ☀️

Jak barevná je modrá

Tip
720 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Dětská interaktivní kniha o autismu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tohle je Jasmínka a má autismus. To znamená, že vidí svět trošku jinak než ty. On je totiž každý z nás jiný, a to je přeci paráda!

Neznamená to, že si spolu s těmi, co mají autismus, nebudeme rozumět. Právě naopak. Můžeme se od sebe ledacos naučit a zažít věci, na které bychom jinak ani nepomysleli. Není to ale vždycky snadné.

Jasmínka tě provede svým světem a ukáže ti, jak prožívá situace, které ty sám také znáš. Přijdeš na to, že některé věci máš stejně jako ona a jiné vidíš odlišně. Stejně tak, jako jsou rozdíly mezi tebou a dětmi okolo tebe, jsou velké rozdíly mezi všemi dětmi, které mají autismus. Každý z nich vnímá svět okolo sebe rozdílně. Jasmínka ti proto ukáže i to, jak to mají některé další děti s autismem.

Kateřina pracuje s rodinami s dětmi s autismem. Snaží se pomáhat každému podle jeho individuální situace. Pro čtenáře knihy přichystala rady a tipy, jak lépe zvládat náročné situace každodenního života. Při své práci v terapeutickém centru pro děti poznala také Jasmínku, která byla inspirací pro vznik této knihy.

V knížce nalezneš:

Různé situace z pohledu dětí s autismem

Zajímavé aktivity, hry a úkoly

Hledací obrázky od maminky, která má syna s autismem

Tipy na aktivity, které lze dělat i mimo knížku

Rady od psycholožky pro rodiče, jak zvládat náročné situace

Rozmanitá fakta o autismu

Doplňkové parametry

Kategorie: Literatura pro děti
Autor: Markéta Vítková, Kateřina Čížková
Počet stran: 92 + přílohy
ISBN: 978-80-270-9327-4
Položka byla vyprodána…