Jak na to? Hygiena

Kód: 124
350 Kč 350 Kč / 1 ks
Skladem

Sebeobsluha, do které schopnost samostatně udržovat hygienu patří, je činnost, jíž se děti učí již od nejútlejšího věku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sebeobsluha, do které schopnost samostatně udržovat hygienu patří, je činnost, jíž se děti učí již od nejútlejšího věku. A většinou jsou to právě děti samy, které nás, dospělé, ponoukají k tomu, abychom jim dovolili se o sebe postarat bez pomoci a zcela samostatně. Málokterý rodič si ale uvědomí, co všechno sebeobsluha obnáší, jaké schopnosti jsou k ní třeba a že její zvládnutí nemusí být v žádném případě pro dítě takovou samozřejmostí, za jakou ji považujeme. Tato publikace má pomocí rodičům a především jejich dětem, aby se v nelehkém světě hygieny lépe zorientovali.

Publikace Jak na to je názornou pomůckou, která může ke správnému nácviku a osvojení těchto dovedností pomoci. Obsahuje celkem 18 témat souvisejících s běžnou hygienou, jako je mytí rukou, sprchování, použití toalety, nebo stříhání vlasů či nehtů. Témata jsou zpracována v podobě jednotlivých karet. Z nich je možné různým způsobem vytvářet procesuální schémata a používat je pro nácvik jednotlivých činností.

Vázané v kroužkové vazbě, papír vyšší gramáže, 78 stran, 350 Kč 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pedagogika a speciální pedagogika
Autor: Hana Zobačová, ilustrace Tereza Lukešová
Vydání: 1., kroužkované
Rok vydání: 2021
Počet stran: 78
ISBN: 978-80-88290-92-6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: