Během prázdnin se může doba dodání prodloužit. Děkujeme za pochopení! ☀️

Mise dyslexie

350 Kč
Skladem

Jak najít svou superschopnost a své skvělé já?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Potíže se čtením nebo pravopisem? Potíže se sebeorganizací a s negativními emocemi ve vypjatých situacích? I to je dyslexie!

Máte pocit, že boj s ní nemůže vaše dítě či váš žák nikdy zvládnout? Máme pro vás užitečnou knihu, na jejíchž stránkách čekají spolehliví pomocníci. Neváhejte tedy a podpořte spolu s hrdiny knihy silné stránky dětí, které se pak nebudou bát těžkostem postavit.

Prostřednictvím této knihy se čtenář spolu se třemi superhrdiny – Tvořilkou, Vytrvalákem a Jistíkem – vydává na cestu plnou úkolů i nástrah, které jim do cesty klade podlý pan Dyspicibilia (Pan D). Naši hrdinové jsou silní, rozhodní a kreativní a představují pozitiva, která dyslexie dětem do života může přinést. Plnění úkolů pak podporuje jejich sebevědomí a vytrvalost.  

Publikace je zábavnou a interaktivní příručkou, nad kterou mohou dospělí a děti spolupracovat. Je v ní množství úkolů na kreslení a přemýšlení. Naleznete v ní také aktivity a příklady, které rozproudí užitečnou diskuzi. Barevné ilustrace, komiksové příběhy a dialogy povzbuzují děti k tomu, aby pojmenovaly své pocity, identifikovaly výzvy a našly vlastní cesty, jak řešit problémové situace.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pracovní sešity
Autoři: Julie McNeill, Rossie Stone a Paul McNeill
Ilustrace: Rossie Stone
Překlad: Mgr. Ester Prokešová
Lektor českého vydání: Doc. PhDr. Lenka Krejčová, Ph.D.
Počet stran: 128
ISBN: 978-80-88429-59-3