O nemocích a zdraví

Tip
320 Kč
Skladem

Rozvoj emočních dovedností pro děti od pěti let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Docela určitě jste někdy byli nemocní! Někdy je to třeba jen obyčejná rýma a kašel, nemoc ale může být i vážnější. To pak člověk musí doma ležet delší dobu, nebo být dokonce v nemocnici! Víte, jaké druhy nemocí existují a jak vznikají? Jak se člověk má chovat, když je sám nemocný a hlavně, jak se může nemocem bránit?

Tato kniha dětského čtenáře citlivě informuje o různých nemocech, ukáže mu, jak s nimi bojovat a jak zvládat situace, které s nemocemi souvisí. Vždyť ani dospělým není příjemný dlouhý pobyt v nemocnici, nebo složitá vyšetření. Jednotlivé příběhy ukazují děti, z nichž každé má trochu jinou zkušenost s tím, jaké to je být nemocný. Každý čtenář se tak může s někým identifikovat a pochopit jeho pocity. Čtení srozumitelných textů, které doprovází bohaté ilustrace, je dobrou příležitostí, jak si na toto téma.

Nová obrázková kniha od Dagmar Geislerové citlivě a uceleně přibližuje téma nemocí, jejich prevence a zvládání a může posloužit jako odrazový můstek k rozhovorům o něm. Dětem v náročných a někdy emočně vypjatých situacích poskytuje oporu a nastiňuje možnosti jejich řešení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Literatura pro děti
Autor: Dagmar Geislerová
Rok vydání: 10/2022
ISBN: 978-80-88429-50-0

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: