Obrázkové karty – denní režim ŠKOLA (ke stažení)

89 Kč 89 Kč / 1 ks
Ke stažení

Obrázkové karty vhodné pro práci s dětmi doma, ve školce i ve škole k vytisknutí

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stáhněte si METODIKU ke kartám zdarma

Jak usnadnit konkrétnímu dítěti, nebo i celému kolektivu třídy orientaci v průběhu dne? Jaké jsou na daný den plánované aktivity a kdy se jde na oběd? Nyní Vám mohou při práci s dětmi pomoci tyto schematické karty. Jednotlivé motivy jsou zaměřeny na pobyt dětí ve škole a vše, co s ním souvisí. Karty je možné umístit na nástěnku, položit na lavici, nebo nalepit na komunikační lištu. Jsou vhodné pro všechny děti i žáky se SVP, pro které je přínosná větší vizuální podpora připravená podle principů strukturovaného učení.

Jsou vhodné pro všechny děti v předškolním věku a na 1. stupni ZŠ i pro děti s určitou diagnózou, pro které je přínosná větší vizuální podpora připravená podle principů strukturovaného učení.

Velikost karet lze při tisku přizpůsobit.

V sadě najdete tyto karty s piktogramy: Čtení, psaní, počítání, matematika, český jazyk, čtení knížky, prvouka, pracovní vyučování, výtvarná výchova, tělesná výchova, hudební výchova, přestávka, chystání učebnic na lavici, úklid učení do aktovky, družina, procházka, úklid hraček, hraní, TV – pohádka, oběd, svačina (dvě var.), šatna, jídelna, přídavek, pozdrav, umýt ruce, záchod, divadlo, převléknout se.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obrázkové karty
Vydání: 1. vydání
Rok vydání: 2019
Počet karet: 30
ISBN: 978-80-88290-36-0

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: