Obrázkové karty – denní režim ŠKOLKA (ke stažení)

89 Kč 89 Kč / 1 ks
Ke stažení

Obrázkové karty vhodné pro práci s dětmi doma i ve školce k vytisknutí

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stáhněte si METODIKU ke kartám zdarma

Jak usnadnit konkrétnímu dítěti, nebo i celému kolektivu orientaci v průběhu dne? Jak co nejvíce podpořit samostatnost dětí? Jaké jsou na daný den plánované aktivity, kdy se jde ven a kdy na oběd?

Jednotlivé motivy jsou zaměřeny na pobyt dětí v mateřské škole a vše, co s ním souvisí. Karty je možné umístit na nástěnku, nebo nalepit na komunikační lištu. Jsou vhodné pro všechny děti i děti se SVP, pro které je přínosná větší vizuální podpora připravená podle principů strukturovaného učení.

Jsou vhodné pro všechny děti v předškolním věku i pro děti s určitou diagnózou, pro které je přínosná větší vizuální podpora připravená podle principů strukturovaného učení.

Velikost karet lze při tisku přizpůsobit.

V sadě najdete tyto karty s piktogramy: Pozdrav, sezení v kruhu, tancování, cvičení, běhání, malování, kreslení, hudební nástroje, padák, svačina, umýt ruce, záchod, odpočívání na lehátku, odpočívání s knihou, procházka, převlékání v šatně, obouvání u botníku, oběd, kroužek, přídavek, čekání v šatně, hřiště, hraní, zahrada, pískoviště, stříhání, lepení, divadlo, besídka, TV – pohádka, vstávat, úklid hraček.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obrázkové karty
Vydání: 1. vydání
Rok vydání: 2019
Počet karet: 32
Ilustrace: Klára Weishäupelová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: