Obrázkové karty Orientace v čase a prostoru – základní sada

149 Kč 149 Kč / 1 ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Základní sada. Obrázkové karty vhodné pro práci s dětmi doma, ve školce i ve škole.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jaké části dne a roku rozeznáváme? Jak jdou za sebou měsíce v roce? Jak dlouho snídám? Jak dlouho mi trvá cesta pěšky do školy nebo autem na výlet? Za pomoci těchto karet si děti hravým způsobem osvojí pojmy spojené s orientací v čase a prostoru. Jsou určeny pro děti v předškolním a mladším školním věku, tedy v období, kdy si děti pojmy spojené s vnímáním času a prostoru utvářejí a kdy si je upevňují. Jejich dobré ukotvení je důležité i pro celkovou školní úspěšnost. Lepší orientace v prostoru a strukturování času vede navíc děti nepřímo i k lepšímu plánování aktivit, času a činností, tedy aktivit, jež nás provázejí po celý život.

Na tuto základní sadu navazuje sada s aktivitami, která se více zaměřuje na dějové posloupnosti a činnosti v jednotlivých fázích dne a roku.

Základní sada obsahuje tyto piktogramy: Ráno, dopoledne, v poledne, odpoledne, večer, noc, jaro, léto, podzim, zima, leden, únor, březen, duben, květen, červen, červenec, srpen, září, říjen, listopad, prosinec, čtvrt hodiny, půl hodiny, tři čtvrtě hodiny, celá hodina, školní rok, prázdniny, zimní dovolená, letní dovolená.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obrázkové karty
Vydání: 1. vydání
Rok vydání: 2019
Počet karet: 30
ISBN: 978-80-88290-36-0
Položka byla vyprodána…