Jak se žije s ADHD

Tip
250 Kč 250 Kč / 1 ks
Skladem

Unikátní pohled na diagnózu očima terapeutky, dítěte s ADHD a jeho matky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Markéta Závěrková Jak se žije s ADHD? Na to není lehká odpověď. Autorka, sama terapeutka zabývající se touto problematikou v individuální, rodinné i skupinové podobě, a zároveň matka synů s ADHD a ADD, vypráví osobitý příběh, v němž z různých úhlů a s potřebnou dávkou nadhledu a humoru popisuje každodenní situace, které život s ADHD přináší.

V zajímavém vyprávění se střídají tři, resp. čtyři osoby. Terapeutka, která shrnuje poznatky o ADHD a nabízí konkrétní tipy a doporučení, jak zvládat jednotlivé náročné situace i každodenní život. Matka vyrovnávající se s touto životní situací, výkyvy nálad, ale i neotřelými nápady svých synů. Promlouvají zde i Honza (chlapec s ADHD) a Matěj (chlapec s ADD), kteří čtenáři dávají nahlédnout do svého vnitřního světa a jimž se daří situace často vtipně komentovat.

Jednotlivé kapitoly se věnují každodenní rutině, emocím a jejich zvládání, komunikaci, vztahem sama k sobě, hodnotám, dívkám s touto diagnózou, ale i ADHD ve výchovném a vzdělávacím systému, tedy ve školce, škole a při volnočasových aktivitách. Samostatná kapitola je věnována méně prozkoumané, ale přesto také časté poruše ADD.

Ojedinělý titul je určen rodičům, vychovávajícím dítě s ADHD, inspiraci zde ale naleznou i učitelé a další pedagogičtí pracovníci a zájemci z řad odborníků.

 

Na blogu

Přečtěte si náš rozhovor s autorkou Markétou Závěrkovou

Doplňkové parametry

Kategorie: Psychologie
Autor: Markéta Závěrková
Vydání: 1., brožované
Rok vydání: 2016
Počet stran: 128
ISBN: 978-80-88163-30-5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: