Během prázdnin se může doba dodání prodloužit. Děkujeme za pochopení! ☀️

Povolání: Asistent pedagoga

240 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Kompetence asistenta pedagoga podporujícího žáky s poruchou autistického spektra.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Asistent pedagoga je již mnoho let součástí přímé podpory žáků se speciálními vzdělávacími potřebami. U dětí a žáků s poruchami autis­tického spektra plní zásadní roli průvodce a podporovatele úskalími vzdělávání, ale často také kamaráda a pomocníka, který s nimi řeší nejen školní problémy. Kniha popisuje práci asistenta pedagoga tak, aby se stala pro čtenáře co nejreálnější, ale aby také vystihovala potřeby uvedených dětí a žáků.

Cílem publikace není vytvořit metodickou příručku, ale umožnit čtenářům nahléd­nout do obsahu práce asistenta pedagoga z různých úhlů pohledu a popsat jeho práci také s ohledem na věk dětí či typ školy, kterou navštěvují.

Do textu jsou zařazeny výpovědi asistentek pedagoga, jejich postřehy a zkušenosti, které během své praxe nasbíraly, a také kazuistiky, jež autorky měly možnost řešit během své bohaté praxe při práci s dětmi s PAS.

Publikace je určena zejména asistentům pedagoga. Inspiraci v ní najdou ale i učitelé a další pedagogičtí pracovníci a rovněž rodiče těchto děti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pedagogika a speciální pedagogika
Autor: Věra Čadilová, Zuzana Žampachová a kolektiv
Vydání: 1., brožované
Rok vydání: 2021
Počet stran: 76
ISBN: 978-80-88290-97-1
Položka byla vyprodána…